• Andriivs'kyi descent
  Kyiv, Ukraine

 • City center
  Kiev, Ukraine

 • City Center
  Odessa, Ukraine

 • Kam'yanets'-Podil's'kyi
  Ukraine

Ukrayna dünya sıralamasında ilk 1000’de yer alan ve sıralamaları gittikçe yükselen kaliteli üniversiteleri, mezuniyet sonrasında Türkiye’de denklik hakkı, İngilizce eğitim seçeneği, üniversite giriş sınavlarına gerek olmaksızın üniversiteye giriş imkanı, yüksek yaşam kalitesini uygun fiyatlara yaşayabilme gibi ayrıcalıkları ile öğrencilerin her zaman ilgisini çekmiştir. Özellikle son senelerde ülkemiz ile yaşanan olumlu diplomatik ilişkiler öğrenci vizelerinin daha kısa sürede ve kolaylıkla alınabilmesini de beraberinde getirmiştir. Üniversiteye girişin ve ülkede yaşamın oldukça kolay ve rahat olduğu bu ülkede eğitim ve yaşam fiyatları da oldukça öğrenci dostu.

Üniversitelerde senelik ortalama eğitim ücretleri 2000-4000$, aylık kira gideri 100-300$, ve yine öğrenci olarak mutfak masrafı, seyahat gibi yaşamsal giderler 100-300$ civarlarındadır. Çoğu Avrupa ülkesine göre çok daha düşük fiyatlarla eşdeğer kalitede bir eğitim alır, ve yüksek yaşam standartlarına kavuşursunuz.

Ukrayna’da eğitim detayları için danışmanınız ile iletişime geçiniz. Danışmanınız eğitim almak istediğiniz andan itibaren diplomanızı aldığınız ana kadar yanınızda olacaktır.

Detaylı Bilgi Al

Üniversitelerde senelik ortalama eğitim ücretleri 2000-4000$, aylık kira gideri 100-300$, ve yine öğrenci olarak mutfak masrafı, seyahat gibi yaşamsal giderler 100-300$ civarlarındadır. Çoğu Avrupa ülkesine göre çok daha düşük fiyatlarla eşdeğer kalitede bir eğitim alır, ve yüksek yaşam standartlarına kavuşursunuz.Ukrayna’da eğitim alan her öğrencimize eğitim süresi boyunca ülke temsilcimiz tarafından desteklenir ve rehberlik edilir. Öğrencilerimiz bizimle üniversiteye kayıt olmaya karar verdikleri andan, mezun olup diplomalarını aldıkları ana kadar bizim desteğimizden faydalanacaklardır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Eduaway, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için en güvenilir ve titiz şekilde bütün süreci yönetir. Öğrenciye doğru ülke ve program seçimi için en güncel bilgileri verir, süreç boyunca öğrenciye destek sağlar.

Ülkeler ve Programlar
Ülkeler ve eğitim sistemleri hakkında bilgi verilmesi, uygun program ve okul seçimi
Okul Başvuruları
Program başvurularının ve yazışmalarının yapılması, konaklama ayarlanması
Vize Başvuruları
Vize randevusunun ayarlanması ve vize formlarının doldurulması
Uçak Bileti
Uygun uçak bileti alınmasında yardım, istenildiği takdirde hava alanı karşılamasının ayarlanması
Oryantasyon
Gidilecek olan ülke ve okul ile ilgili oryantasyon
7/24 Destek
Program süresince destek ve danışmanlık
İzmir Merkez
Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, No:47 Folkart Towers, A-Kule 2601 Bayraklı
Telefon

+90 (232) 53 204 53

Email

İstanbul Ofis
Şahkulu Mah. Küçük Hendek Cad. No:20 Dalga İş Hanı Kuledibi Beyoğlu
Telefon

+90 (212) 251 27 74

Email


Mesaj Gönder

* Gerekli alan