İngilizce’yi oldukça akıcı bir şekilde konuşabilirsiniz.

" İngilizce’yi akıcı derecede konuşabilmek günümüzde ayrıcalık olmaktan çıkmıştır. "Dünya’nın küçüldüğü, bir ucundan bir ucuna 20 saatte gidebildiğimiz bir çağda, insanlığın ortak dili olan İngilizce’yi konuşamayan bireyler, hayallerine ulaşmakta önlerindeki basit engellere takılırlar. Ana dili İngilizce olan ülkelerde ‘Avantajlı İngilizce Programları’ ile siz de İngilizce’yi oldukça akıcı bir şekilde, kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Yurtdışında pek çok üniversite uluslar arası öğrencilere sınavsız giriş imkanı sunar. Türkiye’deki öğrenciler üniversite sınavına girmeden İngiltere, Amerika, Avustralya, Macaristan, Polonya ve Ukrayna’da dünyanın seçkin üniversitelerinde, istedikleri bölümü okuyabilirler.

" Bu avantaja sahip olmak isteyen öğrencilerden beklenen en önemli yetkinlik İngilizce'dir. "BİRLEŞİK KRALLIK AMERİKA AVUSTRALYA KANADA MALTA İRLANDA YENİ ZELANDA İSKOÇYA GÜNEY AFRİKA 'da LİSANS YÜKSEK LİSANS DOKTORA eğitimi almak isteyen öğrenciler ise üniversitelerden kabul alabilmek için öncelikle IELTS TOEFL sınavından yeterli puanı almalıdırlar.

Dil okulunda alacağınız Yarı Zamanlı İngilizce Genel İngilizce Yoğun İngilizce İş İngilizcesi Sınav Hazırlık programına dahil olarak IELTS TOEFL hazırlık dersleri de alabilir, sınav başarınızı garantileyebilirsiniz. Ek olarak birebir derslere aktivitelere konuşma kulüplerine etütlere etkinliklere projelere gezilere katılabilir, takıldığınız bütün noktaları öğretmeniniz ile çalışabilirsiniz.

Dil pratiği yaparken aynı zamanda da cep harçlığınızı çıkarabilirsiniz.

Yurtdışında dil eğitimi alırken çalışabilirsiniz.Öğrencilerimizin dil eğitimlerinin sorunsuz geçmesi için bütün süreci titizlikle yönetiriz. Temsilcisi olduğumuz dil okulları için öğrencilerden herhangi bir ücret talep etmez, tamamen ücretsiz bir danışmanlık hizmeti ve kampanyalı fiyatlar sunarız.

Onaylı aileler, bakımlı yurtlar, kişisel seçimleriniz ve güven.

Aile yanı, okul yurdu, öğrenci evi ya da hostel.
Siz nasıl konaklayacaksınız?Vize süreci
Vize dosyanız danışmanınız tarafından özenle hazırlanır ve başvurunuz yapılır.
Vizeniz Çıktıktan Sonra
Bu süreçte danışmanınız size finansal, stratejik planlamalarla destek sağlar.
Uçuş Zamanı
Oryantasyon sürecinden geçer ve dil eğitiminizi alacağınız ülkeye doğru yola çıkarsınız.
Ülkeye Gittikten Sonra
Her zaman yanınızdayız, herhangi bir sorununuzda 'durum' çözümlendirilecektir.