Eduaway, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için en güvenilir ve titiz şekilde bütün süreci yönetir. Öğrenciye doğru ülke ve program seçimi için en güncel bilgileri verir, süreç boyunca öğrenciye destek sağlar.

BİLGİ AL

Akademik Danışmanlık

Akademik danışmanlık hizmetinde, eğitim almak istediğiniz ülke, üniversite ve bölüm hakkında sizin için araştırmalar yapılması, başvuru evraklarınızın hazırlanması ve başvuruların yapılması, başvuruların takibi ve kabullerin alınması, kabul alınan üniversitelerin içinden gideceğiniz üniversitenin seçimi, konaklama organizasyonunuzun yapılması, vize başvurusu ve randevusunun alınması, sağlık sigortanızın yapılması, sizin için en uygun uçak biletinin araştırılması, havaalanı karşılama ve transferi, şehir tanıtımı ve oryantasyon adımları izlenir. Eğitim alacağınız ülkeye gittiğiniz zaman ülke içi danışmanlarımız sizlere destek olmaya devam edecek, ülkeyi tanıtacak ve her sorununuzda yanınızda olacaklar.

Dil Eğitimi Danışmanlığı

Dil Eğitimi danışmanlık hizmetinde dil eğitimine gitmek istediğiniz ülke ve okulun belirlenmesi, okulla iletişime geçilip kaydınızın yaptırılması, vize belgenizin alınması, konaklamanızın yapılması, vize başvuru ve randevunuzun alınması, sizin için en uygun uçak biletinin araştırılması, ülkeye gidiş ve oryantasyon süreci adımları izlenir.

Avrupa’da WorkAway

WorkAway özellikle üniversite öğrencilerinin Avrupa’da en uygun fiyatlı şekilde seyahat etmelerini sağlayan sistemdir. WorkAway danışmanlık hizmetinde sizinle birlikte çalışmak istediğiniz ülke ve iş araştırılması yapılır, size en uygun çalışma ve konaklama ortamı bulunur, sizin için en uygun uçak bileti araştırılması yapılır, ülkeye gidiş ve oryantasyon süreci adımları izlenir. Seyahat ettiğiniz ülkede iki haftadan başlamak üzere kaldığınız yerde çalışarak konaklama ücreti ödemezsiniz ve hatta kendinize cep harçlığı bile çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için danışmanınızla görüşünüz.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Eduaway, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için en güvenilir ve titiz şekilde bütün süreci yönetir. Öğrenciye doğru ülke ve program seçimi için en güncel bilgileri verir, süreç boyunca öğrenciye destek sağlar.

Ülkeler ve Programlar
Ülkeler ve eğitim sistemleri hakkında bilgi verilmesi, uygun program ve okul seçimi
Okul Başvuruları
Program başvurularının ve yazışmalarının yapılması, konaklama ayarlanması
Vize Başvuruları
Vize randevusunun ayarlanması ve vize formlarının doldurulması
Uçak Bileti
Uygun uçak bileti alınmasında yardım, istenildiği takdirde hava alanı karşılamasının ayarlanması
Oryantasyon
Gidilecek olan ülke ve okul ile ilgili oryantasyon
7/24 Destek
Program süresince destek ve danışmanlık

Lisans ve Yüksek Lisans/Master Programları, MBA Programları, Doktora Programları

Lise ve Lise Değişim Programları, Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları, Semester Abroad

Yaz Okulları, Summer Session, Dil Kursları, Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL, IELTS, SAT, GRE...